08:44, 15 Лютого 2024

Захиснику з Маневицької громади присвоїли посмертну нагороду

Учора, 14 лютого, 2024 року секретар Маневицької селищної ради Володимир Черчик і начальник Першого відділу Камінь-Каширського районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки, підполковник Геннадій Лічман вручили дружині та дітям полеглого захисника Клепанчука Василя Леонідовича посмертну нагороду – Орден «За мужність» ІІІ ступеня.

Про це повідомляють на сторінці Маневицької громади у “Фейсбук”.

Василь Клепанчук, житель села Цміни, серед тих, хто віддав за Україну найдорожче – своє життя, що обірвалося внаслідок ворожого обстрілу 21 березня 2023 року на території Луганської області.

Вручаючи Подяку Маневицького селищного голови мамі Олександрі Матвіївні, Володимир Черчик подякував за те, що виховала Героя, в загибель якого неможливо повірити до цих пір.

Директор ОЗЗСО “Цмінівський ліцей” Олександр Мурашко закликав присутніх завжди пам’ятати безсмертний подвиг Героя, який є гідним прикладом для наслідування.

“Жодна військова відзнака і людська шана не повернуть згорьованій родині сина, чоловіка, батька. Але ця нагорода дуже важлива для сім’ї – це приклад мужності для дітей, пам’ять про найріднішу, світлу, добру та чуйну людину. Світла пам’ять Василю та усім загиблим за Україну!”, – йдеться у дописі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: