18:15, 23 Січня 2019

Захворюваність на грип в області нижче епідемічного порогу на 10 %

З початку епідемічного сезону на Волині перехворіло понад 78 тис волинян або 7,6 % населення області, що дещо вище минулорічного рівня. Однак, захворюваність гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ) та грипом має тенденцію до збільшення.

Про це повідомляють на сайті ОДА Волині.

Зокрема, за даними закладів охорони здоров’я за останній тиждень кількість хворих ГРВІ та грипом зросла на 20 % у порівнянні з попереднім і становить 5 тис 951 особа проти 4 тис 941 минулого тижня. Тим не менше, захворюваність нижче епідемічного порогу на 10 %.

За останній тиждень в області збільшилася кількість захворювань серед дитячого населення, серед яких 61 % – школярі.

Кількість госпіталізованих з ускладненим перебігом хвороби збільшилася на 17% у порівнянні з минулим тижнем і становить 165 осіб, із них 54 % – діти.

Слід також зазначити, що за даними вірусологічної лабораторії обласного лабораторного центру в нинішньому епідемічному сезоні на Волині виявлено циркуляцію вірусів грипу типу А (Н3N2). Окрім того, циркулюють й інші віруси, що спричиняють гострі респіраторні інфекції.

Виконання запланованих обсягів імунопрофілактики грипу становить лише 34 %, прищеплено 1 тис 414 осіб, в т. ч. 227 дітей до 17 років.

ДУ «Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України», своєю чергою, продовжує здійснювати епідеміологічний нагляд за гострими респіраторними вірусними інфекціями і грипом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: