15:59, 11 Грудня 2023

Загарбники намагаються створити умови для блокування Куп’янська

Командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський заявляє, що ворог створює умови для блокування Куп’янська.

Про це Сирський повідомив у «Телеграм».

“Щоб створити умови для блокування Куп’янська, противник намагається захопити силами штурмових рот населений пункт Синьківка. Втім, несе значні втрати у живій силі. У зв’язку з чим почав перекидати у цей район штурмові підрозділи, які перебували в резерві. Крім того, активні наступальні дії російські окупанти здійснюють на напрямках Новоселівське, Стельмахівка, Лиман Перший та у напрямку Сіверська”, – йдеться у повідомленні.

На Лиманському напрямку ворог веде наступ з метою витіснення наших військ за річку Чорний Жеребець та з району Серебрянського лісництва. Проводить безуспішні штурмові дії на напрямку н.п. Житлівка, Терни та постійно здійснює переміщення особового складу з території рф для доукомплектування штурмових підрозділів.

Також значні зусилля російські окупанти зосереджують на Бахмутському напрямку північніше та західніше від Бахмута. Для штурмових дій вони використовують повітряно-десантні підрозділи, частини спеціального призначення та 200 окремої мотострілецької бригади північного флоту, інформує Сирський.

Попри складні умови та безперервні наступальні дії окупантів, наші воїни стійко утримують займані рубежі, виявляють високий професіоналізм, мужність та героїзм.

Командири і штаби усіх рівнів цілодобово у взаємодії з частинами та підрозділами інших видів Збройних Сил України проводять аналіз оперативної обстановки та розробляють ефективні способи для подальшого знищення ворога.

На Сході втрати росіян загиблими приблизно у вісім разів вищі за втрати українських сил оборони. Не зважаючи на це, російські окупанти роблять ставку саме на людський ресурс.

Сирський повідомив, що лише за листопад сили оборони знищили близько 11 000 особового складу ворога та понад 1 100 одиниць військової техніки: близько 130 танків та 260 одиниць артилерії та мінометів різних калібрів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: