13:10, 23 Березня 2019

Забудовник хоче взяти у Луцькради землю в оренду під багатоповерхівки

Землю під забудову можуть надати в оренду на 25 років.

Про це йдеться у проекті рішення сесії міськради.

Луцькрада може надати громадянину Володимиру Богацькому земельну ділянку на вул. Даньшина, 96, на умовах оренди строком на 25 років з дати укладення договору оренди землі, площею 0,1201 га, кадастровим номером 0710100000:21:120:0117, для будівництва житлового масиву “Гнідава”.

Нагадаємо, депутати погодили коригування проекту детального плану території, що дозволить звести девяти- семи- п’яти- та чотириповерхові житлові будинки поряд з індивідуальною забудовою. 

У районі вулиць Гостинна та Прасолів планують побудувати дев’ятиповерховий житловий будинок з вбудованими приміщеннями громадського призначення, в районі вулиць Гостинної та Фільваркової – семиповерховий житловий будинок з облаштуванням майданчиків благоустрою. У районі вулиці Прасолів, поряд з двома існуючими чотириповерхівками та індивідуальною забудовою,  хочуть побудувати багатоквартирні житлові чотириповерховий та п’ятиповерховий будинки з вбудованими нежитловими приміщеннями громадського призначення, а також тимчасову парковку автомобілів. Наразі у мікрорайоні переважають індивідуальна житлова забудова та зблоковані двоповерхові будинки. Житловий масив розташований поряд з мікрорайоном ЛПЗ.

Забудовник обіцяє передати частину квартир для міськради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: