17:05, 23 Серпня 2021

Забороль приймав мандрований фестиваль «З родинного джерела»

Чотири населені пункти громади гостинно приймали мандрований фестиваль «З родинного джерела».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

22 серпня, у селі Забороль стартував завершальний день фестивалю.

Основна мета заходу — дослідити та відкрити творчі колективи, майстрів народного мистецтва, історичні цікавинки та фольклор приєднаних сіл громади. А також — популяризація культурних та моральних цінностей сім’ї, української родини, відродження та збереження родинних традицій.

На фестиваль завітали заступник міського голови Ірина Чебелюк, секретар міської ради Юрій Безпятко, депутати міської ради Оксана Лєщинська, Євген Ткачук, Алла Надточій, Ігор Курілін, Михайло Наход, Андрій Маруняк та Алла Доманська.

Напередодні святкування 30-ї річниці незалежності України, розпочався захід із звучання Державного Гімну, опісля присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих Героїв — Ігоря Кушніра та Олександра Палюха.

“Унікальність цього фестивалю в тому, що він вперше відбувається на території нашої об’єднаної громади, — це Жидичин, Рокині, Боголюби та Забороль. Це особливі локації, кожна з яких, створювала незабутню атмосферу заходу. Кульмінацією буде виступ переможців на сцені Театрального майдану у Луцьку. Найкращі колективи будуть нагороджені грошовою винагородою. Особливістю є й те, що цей фестиваль несе найсвятіші цінності — це збереження сім’ї, родинного тепла та затишку”, – зазначила під час виступу заступник міського голови Ірина Чебелюк.

Гості фестивалю змогли насолодитися виступом творчих колективів “Княгининівські хорошухи”, “Рідні люди”, “Колоритні виграчі”, вокальної групи “Сузір’я”, дуету Грішанової Лесі та Малаховської Вікторії, квартету “Імпульс”, а також – Волинського народного хору.

Протягом дня на території відбувалися “місцеві гутірки”, спортивні розваги, майстер-класи, були організовані тематичні фотозони та інші розваги.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: