20:11, 17 Вересня 2021

За втручання прокуратури чиновники Колківської селищної ради взяли на облік безхазяйну гідроспоруду вартістю три мільйони гривень

Рішенням Волинського окружного адміністративного суду задовольнили позов Луцької окружної прокуратури про визнання протиправною бездіяльності Колківської селищної ради та зобов’язання взяти на облік безхазяйне майно – гідротехнічну споруду вартістю три мільйони гривень.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Прокурори з’ясували, що на одному зі ставків на території  Луцького району, який здається в оренду, розташована споруда, інформація про власника якої відсутня.

Попри це орган місцевого самоврядування не вживає заходів задля визнання майна безхазяйним та взяття його на облік.

Відсутність власника не давав можливості вирішувати питання збереження водного об’єкту для загального та спеціального водокористування, забезпечення належної експлуатації гідротехнічної споруди, а також запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних із повенями.

Окрім того це створювало передумови для зловживань щодо розпорядження майном та ризики безпідставного вибуття його із власності територіальної громади.

Відтак, прокурори в суді домоглися визнання протиправною бездіяльності селищної ради та зобов’язання чиновників вчинити дії, спрямовані на визнання гідротехнічної споруди безхазяйним майном і взяття її на облік.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: