11:47, 26 Лютого 2020

За тиждень рибпатруль викрив 20 порушень

У період з 17 по 24 лютого 2020 року державні інспектори Волинського рибоохоронного патруля зафіксували 20 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів.

Про це інформує рибоохоронний патруль Волині.

Так, склали дев’ять протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства), три за – ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубі порушення), один – за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (незаконне придбання чи збут водних біоресурсів). Оформили сім актів виявлення та вилучення безхазяйного майна, згідно з якими вилучили 38 од. заборонених знарядь лову (сітні).

«У порушників вилучили два кг водних біоресурсів та п’ять од. заборонених знарядь лову. Наклали штрафів на суму 408 грн», – повідомив заступник начальника управління-начальник відділу ОВБР «Рибоохоронний патруль» Сергій Починок.

Для прикладу, 22 лютого Волинський рибоохоронний патруль провів перевірку потенційних місць незаконної торгівлі водними біоресурсами у м. Любомль, Любомльського району Волинської області.

Так, близько 10 години на центральному ринку міста виявили громадянку, яка реалізовувала 2 кг риби (карась сріблястий). При перевірці особа не змогла надати документи, що підтверджують законність походження водних біоресурсів. На вищезазначену громадянку склали протокол за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП. Матеріали справи направили до районного суду для притягнення порушниці до відповідальності.

Волинський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та повідомляти про порушення правил рибальства, незаконного збуту водних біоресурсів, а також продажу заборонених знарядь лову – за телефоном «гарячої лінії» Управління: (067) 360 78 40.

Довідково:

Стаття 88-1 КУпАП визначає, що порушення порядку придбання, збуту чи розповсюдження об’єктів тваринного або рослинного світу тягне за собою накладення штрафу від 510 до 1 700 грн з конфіскацією об’єктів тваринного або рослинного світу чи без такої.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: