19:38, 07 Жовтня 2019

За тиждень рибоохоронний патруль Волині зафіксував 18 порушень правил рибальства

У період з 30 вересня по 7 жовтня 2019 року Волинський рибоохоронний патруль задокументував 18 порушень природоохоронного законодавства. Так, склали чотири протоколи за порушення правил рибальства (ч. 3 ст. 85 КУпАП), п’ять — за грубі порушення правил рибальства (ч. 4 ст. 85 КУпАП), три — за незаконний збут водних біоресурсів (ч. 1 ст. 88-1 КУпАП) та два — за продаж заборонених знарядь лову (ч. 1 ст. 85-1 КУпАП). Крім того, оформили чотири акти виявлення та вилучення безхазяйного майна.

Про це інформує Рибоохоронний патруль Волині.

У порушників вилучили 58 кг водних біоресурсів та сім одиниць заборонених знарядь лову (сітки). Наклали штрафів на суму 204 грн. Збитки, завдані рибним запасам, склали 982 грн.

Для прикладу, першого жовтня державні інспектори здійснили спільний з громадськістю рибоохоронний рейд на ринки м. Луцька. Так, на центральному ринку міста викрили громадянку, яка здійснювала продаж незаконного знаряддя лову – риболовецької сітки. Згодом рейдова група зафіксувала аналогічне порушення. На ринку «Завокзальний» виявили громадянина, який здійснював продаж сітки. Зокрема, протягом року даного порушника викрили вже вдруге. На осіб склали протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 1 ст. 85-1 КУпАП.

Наступного дня рибоохоронний патруль зафіксував грубе порушення правил рибальства. Інцидент стався на р. Стохід, поблизу с. Рудка Любешівського району Волинської області. Близько 8 години виявили порушника, який здійснював вилов риби забороненим знаряддям – риболовецькою сіткою. Завдяки оперативним діям працівників рибоохорони, порушнику не вдалося завдати шкоди рибному господарству. На особу оформили протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи направили до районного суду для притягнення правопорушника до відповідальності.

Четвертого жовтня в ході рибоохоронної роботи державні інспектори спільно з громадськими активістами здійснили рейд на ринки Ковельського району. З метою запобігання порушень у сфері рибоохоронного законодавства рейдова група активно проводили масово-роз’яснювальну роботу серед працівників ринків. На Центральному ринку м. Ковель виявили громадянина, який здійснював незаконний продаж раків без дозвільних документів. На особу склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП. Матеріали справи направили до районного суду для притягнення правопорушника до відповідальності.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: