21:59, 26 Серпня 2020

За тиждень на Волині викрили 20 порушень рибоохоронного законодавства

У період з 17 по 25 серпня державні інспектори Волинського рибоохоронного патрулю зафіксували 20 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Так, склали шість протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП, десять – за ч. 4 ст. 85 КУпАП, два – за ч. 1 ст. 85-1 КУпАП та один – за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП. Оформили один акт виявлення та вилучення безхазяйного майна.

Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.

«За вказаний період на порушників наклали 306 гривень штрафів. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 1 498 гривень. Під час проведених рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили три кілограми водних біоресурсів. Також вилучили десять одиниць заборонених знарядь лову та ще п’ять – за актами безгосподарського майна», – повідомив заступник начальника управління-начальник відділу ОВБР «Рибоохоронний патруль» Сергій Починок.

Для прикладу, 18 серпня рибпатрульні викрили грубе порушення Правил рибальства. Громадянин здійснював вилов риби лісковою сіткою. Завдяки оперативності рибпатрульних порушник не встиг завдати шкоди рибному господарству. Інцидент стався під час рибоохоронного рейду на р. Турія, поблизу с. Гішин Ковельського району.

На особу оформили адмінпротокол за ч. 4. ст. 85 КУпАП. Матеріали справи направили до суду для притягнення порушника до відповідальності. Заборонене знаряддя вилучили.

21 серпня в ході рибоохоронної роботи на ринках смт Любешів та м. Камінь-Каширський Волинської області виявили порушення. Так, двоє громадян здійснювали продаж незаконних знарядь. Зокрема, у порушників вилучили дві одиниці мисинових сіток.

На осіб склали протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 1 ст. 85-1 КУпАП.

В Управлінні Держрибагентства у Волинській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (067) 360-78-40. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби прохання повідомляти за вказаним номером телефону.

Довідкова інформація

За вилов риби забороненими знаряддями лову на порушника чекає адміністративна відповідальність за ч. 4 ст.85 КУпАП (грубе порушення Правил рибальства), а саме накладення штрафу від 340 до 680 грн з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих живих ресурсів. За незаконне виготовлення, збут чи зберігання заборонених знарядь лову (ст.85-1 КУпАП) на порушника очікує штраф в розмірі від 153 до 357 грн з конфіскацією цих знарядь, матеріалів та засобів для їх виготовлення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: