22:54, 23 Березня 2020

За тиждень на грип захворіли понад сім тисяч волинян

За оперативними даними лікарі-епідеміологи встановили, що захворюваність на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) зросла на 5 % в порівнянні з попереднім тижнем. Інтенсивний показник захворюваності цими інфекціями на 100 тисяч населення знаходиться вище епідемічного порогу на 17 %. Епідемічні пороги перевищили в Рожищенському, Володимир-Волинському, Локачинському, Шацькому, Любомльському районах та місті Луцьку.

Про це йдеться на сайті Волинського лабораторного центру.

Впродовж тижня грипом та ГРВІ (сумарно) захворіло понад 7 тисяч волинян. Із числа хворих, понад 3,8 тис. – це  діти до 17 років (54 %). Кількість госпіталізованих  з приводу грипу та ГРВІ  зросла і становить близько 180 осіб (із них 64 % діти).

З початку епідемічного сезону (30 вересня 2019 року) вже перехворіло понад 14,7 % населення. За підсумками моніторингу, в епідемічному сезоні 2019-2020 рр. кількість захворілих на 13 тисяч більша ніж за аналогічний період минулого сезону.

Упродовж 2020 року зареєстрували три летальних випадки від ускладнень грипу типу А(Н1)pdm09, що підтвердили лабораторно методом ПЛР. В нинішньому епідемічному сезоні у вірусологічну лабораторію із лікувально-профілактичних закладів області надійшло на дослідження на грип 33 зразки біологічного матеріалу, в тому числі 2 секційного. Виявлили позитивних 12 зразків. У 11 випадках виділено вірус грипу А (Н1)pdm 09, в одному випадку грип А (Н3).

На сьогодні у Волинській області лабораторно підтверджених методом ПЛР випадків COVID-19 не зареєстрували.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: