11:34, 06 Березня 2019

За тиждень в Україні від грипу померли чотири людини

Через ускладнення, зумовлені захворюванням на грип, в Україні за тиждень померли 4 людини.

“За 9-й тиждень 2019 в Україні від грипу померли 4 людини. З початку епідемічного сезону зареєстровано 45 летальних випадків”, – йдеться у повідомленні.

Грип – це гостре респіраторне захворювання, спричинене вірусом. Легко передається від людини до людини переважно через кашель, чхання або ж близький контакт. Симптомами грипу є висока температура, яка тримається мінімум п’ять днів; лихоманка; головний біль; ломота у м’язах і суглобах; загальна слабкість; втрата апетиту, можливо, нудота; кашель, що може тривати понад два тижні та нежить.

Щоб уникнути небезпечних наслідків, Міністерство охорони здоров’я України наполегливо рекомендує уникати надмірного призначення ліків та призначення бездоказових методів для лікування чи профілактики грипу та ГРВІ, особливо – у дітей. На сьогодні не доведено ефективність таких методів: теплові процедури, фітотерапія, вітаміни, інтерферони, гомеопатичні препарати та антибіотики для профілактики.

Ці методи не допомагають вилікувати грип, а таке лікування може призвести до тяжких ускладнень, попереджають інфекціоністи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: