17:45, 10 Липня 2019

За розбійний напад на неповнолітнього лучанина засудили чоловіка

Прокурори Луцької місцевої прокуратури підтримали обвинувачення у кримінальному провадженні про обвинувачення 36-річного громадянина Республіки Вірменія у вчиненні зухвалого розбійного нападу із проникненням у житло (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 185 КК України).

Про це інформує прокуратура Волинської області.

У лютому 2017 року зловмисник за попередньою змовою з іншими особами, щодо яких ще триває досудове розслідування, проникли у квартиру в престижному 55-му мікрорайоні міста Луцька. Побачивши, що у квартирі був неповнолітній син господаря, погрожуючи вбивством, зв’язали його та залишили у ванній кімнаті. Водночас поцупили значну суму грошей, побутову техніку та інші цінності більше як на 23 тис. грн.

Список злочинів, за вчинення яких розбійника було засуджено раніше, вражає: умисні корисливі злочини проти власності (крадіжка, грабіж), особливо тяжкий злочин проти життя та здоров’я людини (умисне вбивство), злісна непокора вимогам адміністрації установи виконання покарань.

Попри заперечення обвинуваченого причетності до вчинення інкримінованого злочину, його вина повністю підтверджена зібраними слідством доказами, а невизначальні покази розцінені судом як намагання ухилитись від кримінальної відповідальності за скоєне.

Погодившись із доводами сторони обвинувачення та визнавши чоловіка винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 187 Кримінального кодексу України, Луцький міськрайонний суд призначив йому покарання у виді позбавлення волі на строк дев’ять років.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: