17:18, 01 Серпня 2019

За рівнем зарплати Волинь випередила чимало областей

Середня номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій області (з кількістю працюючих десять осіб і більше) у червні становила 9206 грн (в Україні – 10783 грн), що у 2,2 раза вище мінімального її рівня, передбаченого законодавством (4173 грн) та на 19,3 % більше, ніж у червні 2018 р. За рівнем зарплати Волинь випередила Житомирську, Кіровоградську, Луганську, Рівненську, Сумську, Тернопільську, Херсонську, Хмельницьку, Черкаську, Чернівецьку та Чернігівську області.

Про це інформує відділ координації статистичної діяльності.

Найбільш оплачуваною була робота працівників, зайнятих у виробництві меблів, автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, машин і устатковання, не віднесених до інших угруповань, у сферах фінансової та страхової діяльності, державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування, де заробітна плата перевищила середній показник по області в 1,7–1,4 рази.

Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати впродовж червня збільшилась на 30,1 % і на 1 липня 2019 р. становила 24,9 млн грн, що дорівнює 1,7 % фонду оплати праці, нарахованого за червень. Вчасно не отримали заробітну плату 2,7 тис. волинян, зайнятих в економічно активних підприємствах області, кожному із них не виплачено в середньому по 8224 грн.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: