16:00, 02 Січня 2018

За рік волиняни придбали у «ПриватБанку» понад 75 тисяч залізничних квитків

Клієнти “ПриватБанку” оцінили переваги купівлі проїзних документів у фінансовій установі. У 2017 році через канали банку волиняни придбали більш ніж 75 тисяч залізничних квитків.

Чи не найпопулярніший вид транспорту серед українців – залізниця. Завдяки “ПриватБанку”, аби придбати квитки на потяг, не потрібно йти до каси вокзалу. Достатньо завітати до найближчого відділення банку чи скористатися інтернет-банком “Приват24″.

Цією можливістю активно користуються жителі Волинської області. Упродовж 2017 року волиняни придбали через канали банку  75 225 залізничних квитків. Зокрема, в Інтернет-банку “Приват24” жителі області купили 25 628 проїздних документів.

“Волиняни оцінили переваги купівлі квитків у “ПриватБанку”. Це зручно та швидко. Маючи додаток “Приват24”, можна, перебуваючи у будь-якій точці світу, придбати квиток на потяг по Україні”, – зауважив керівник бізнесу Платежів і переказів Північно-Західного регіонального управління “ПриватБанку” Олександр Нерук.

Зазначимо, що з 15 листопада і до 31 грудня у “ПриватБанку” діє акція “Смартфонів п’ять вагонів”. Клієнти, які в цей період придбали залізничні квитки через будь-який канал банку, мають шанс виграти один зі ста смартфонів Xiaomi Redmi 4 32GB.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: