09:42, 03 Березня 2021

За незаконні оборудки з контрафактним спиртним волинянка сплатить 85 тисяч штрафу

Ковельський міськрайонний суд затвердив укладену між прокурором відділу Волинської обласної прокуратури та 53-річною жителькою Ковеля угоду про визнання винуватості і призначив жінці покарання у виді штрафу в розмірі  85 000 грн за  незаконне придбання і зберігання з метою збуту, а також збут незаконно виготовлених підакцизних товарів (ч.1 ст. 204 КК України).

Про це інформують у прес-службі Волинської обласної прокуратури.

Слідство встановило, що із липня по жовтень 2020 року, не будучи зареєстрованою як суб’єкт господарювання та не маючи державного дозволу на торгівлю алкогольними напоями й тютюновими виробами, волинянка незаконно придбавала контрафактні спирт та цигарки, зберігала їх та збувала усім охочим.

Під час проведеного 30 жовтня 2020 року обшуку у контейнері на ринку в Ковелі, який перебував у її користуванні, вилучили понад 2 000 пачок цигарок без марок акцизного податку встановленого зразка та 250 літрів незаконно виготовленого алкоголю.

Під час досудового розслідування волинянка визнала свою винуватість у скоєному, щиро розкаялася та активно сприяла розкриттю злочину, відтак з нею уклали угоду про визнання винуватості, яку і затвердив суд.

Незаконно виготовлену продукцію у жінки конфіскували.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: