13:35, 12 Липня 2018

За невчасно подану декларацію волинського патрульного оштрафували та звільнили

За принципової позиції прокурорів патрульного поліцейського притягнуть до відповідальності за правопорушення, пов’язане з корупцією, та звільнять з роботи.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Апеляційний суд Волинської області, дослухавшись до доводів прокурорів, залишив без змін постанову Луцького міськрайонного суду, якою до відповідальності за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, притягнуто поліцейського роти № 2 батальйону Управління патрульної поліції у Волинській області.

Правоохоронець, всупереч вимогам Закону України “Про запобігання корупції”, несвоєчасно без поважних причин подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Його визнали винним у порушенні вимог фінансового контролю (адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та призначили покарання у виді штрафу в розмірі 850 грн. зі сплатою судового збору понад 300 грн.

Не погодившись з рішенням суду першої інстанції, поліцейський оскаржив його в апеляційному порядку, проте апеляційний суд залишив рішення Луцького міськрайонного суду в силі.

Рішення апеляційного суду набрало законної сили і оскарженню не підлягає, відтак правоохоронець не лише заплатить штраф, але і буде звільнений із органів патрульної поліції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: