10:52, 30 Жовтня 2020

За місяць грипом та ГРВІ перехворіло понад 18 тисяч волинян

Лікарі-епідеміологи лабораторного центру Волинської області здійснюють щотижневий моніторинг захворюваності гострими респіраторними вірусними інфекціями (ГРВІ) та грипом серед населення області. На сьогодні рівень захворюваності перевищує багаторічний показник характерний для цієї пори року та наближається доепідемічного порогу.

Про це йдеться на сайті Волинського обласного лабораторного центру.

Впродовж минулого тижня гострими респіраторними вірусними інфекціями в області захворіло понад 5,4 тисяч волинян, що на 850 осіб більше ніж попереднього тижня.  Із числа хворих понад 2 тисячі – це  діти до 17 років (38 %). Кількість госпіталізованих  з приводу ГРВІ становить 147 осіб (2,7 % від захворілих, із них 14 % діти). З початку епідемічного сезону (28 вересня 2020 року) гострими респіраторними вірусними інфекціями вже перехворіло понад 18,4 тисяч мешканців області.

Грип — це гостре респіраторне захворювання, спричинене вірусом. Легко передається від людини до людини переважно через кашель, чхання або ж близький контакт. Будь-хто у будь-якому віці може захворіти на грип.

Симптоми грипу: висока температура, що тримається мінімум п’ять днів, лихоманка, головний біль, ломота у м’язах і суглобах, загальна слабкість, кашель. Симптоми грипу виникають раптово і можуть тривати від кількох днів до кількох тижнів.

Грип небезпечний для людини важкими ускладненнями. Якщо ви захворіли, то не варто займатися самолікуванням, а потрібно звернутись за кваліфікованою допомогою до медичної установи. Правильний підхід до лікування дозволяє швидко впоратися з цією недугою.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: