15:59, 15 Квітня 2024

За матеріалами БЕБ судитимуть волинянина, який зберігав фальсифіковані алкоголь та сигарети

Детективи ТУ БЕБ у Волинській області завершили досудове розслідування у справі щодо незаконного розповсюдження алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Про це у «Фейсбук» повідомляє ТУ БЕБ у Волинській області.

Встановлено жителя міста Володимира, який придбав контрафактну підакцизну продукцію через Інтернет. Підроблені товари чоловік  зберігав у підсобному приміщенні.

Під час обшуків детективи вилучили 500 літрів лікеро-горілчаних виробів та сигарети, що мали маркування відомих брендів. Продукція була обклеєна марками акцизного податку з ознаками підробки.

За результатами проведеної судової технічної експертизи підтверджено, що марки акцизного податку за способами друку та спеціальними елементами захисту не відповідають встановленому зразку.

Також висновком експерта підтвердили, що спиртовмісні суміші виготовлені з порушенням встановлених технологічних вимог та не відповідають вимогам ДСТУ.

Наразі фігуранту повідомили про підозру за ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України Кримінальне провадження скеровано до суду з угодою про визнання винуватості.

Процесуальне керівництво здійснюють прокурори Волинська обласна прокуратура.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: