13:35, 19 Лютого 2018

За крадіжки судили двох лучан

Прокурори Луцької місцевої прокуратури підтримали публічне обвинувачення у кримінальному провадженні про вчинення низки крадіжок двома мешканцями обласного центру Волині.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Раніше неодноразово судимий за такі злочини 27-річний та його 28-річний до того не судимий спільник упродовж лютого минулого року вчинили 4 крадіжки майна з домогосподарств мешканців села Рованці Луцького району.

Окрім того, раніше судимий чоловік уже самотужки також у лютому минулого року обікрав гараж у домогосподарстві в селі Копачівка Рожищенського району.

Луцький міськрайонний суд, взявши до уваги те, що обидва обвинувачених щиро розкаялися у скоєному, активно сприяли розкриттю злочинів та відшкодували потерпілим завдану шкоду, визнав їх винними у вчиненні повторно крадіжок за попередньою змовою групою осіб, а раніше судимого громадянина – ще і у вчиненні крадіжки з проникненням у сховище (кримінальні правопорушення, передбачені ч.ч. 2,3 ст. 185 КК України) та призначив їм покарання: раніше судимому чоловікові – у виді 4 років позбавлення волі, а його спільнику – у виді 1 року та 6 місяців позбавлення волі зі встановленням такого ж іспитового строку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: