15:29, 10 листопада 2021

За дві доби волинські правоохоронці здійснили близько 700 перевірок дотримання карантинних вимог

З 8 листопада на Волині ввели червоний рівень епідемічної небезпеки. Відповідно на території області як для суб’єктів господарювання, так і для громадян розширили ряд обмежень. Обов’язки щодо перевірки дотримання карантинних вимог, окрім інших служб, поклали і на Національну поліцію України.

Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.

Поліцейські перевіряють міський та міжрегіональний громадський транспорт, громадські заклади, також проводять профілактичну роботу та роз’яснюють людям важливість дотримання карантинних обмежень.

Нагадаємо, що у червоній зоні роботу закладів громадського харчування, ТРЦ, непродовольчих ринків та магазинів, фітнес-центрів, басейнів та спортзалів, а також проведення масових заходів дозволено лише за умови повної вакцинації працівників чи наявності негативного ПЛР-тесту; у транспорті міжрегіонального сполучення можна пересуватись за наявності сертифікату про вакцинацію, ПЛР-тесту, який зроблений не більш ніж за 72 години до поїздки, або сертифікату про одужання від коронавірусу; у громадських місцях люди повинні дотримуватися маскового режиму.

За два дні, з 8 по 9 листопада, правоохоронці здійснили близько 700 перевірок дотримання карантинних вимог. За результатами – склали один адмінпротокол на працівника закладу торгівлі за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП, що передбачає покарання у вигляді штрафу від 17 до 34 тисяч гривень. Винесли також понад 100 постанов за ч. 2 ст. 44-3 КУпАП – порушення маскового режиму. За відсутність масок у громадських місцях порушникам загрожує штраф від 170 до 255 гривень.

Поліція вкотре закликає неухильно дотримуватися карантинних обмежень, адже вони необхідні для збереження вашого здоров’я та здоров’я ваших близьких.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: