11:49, 30 Серпня 2019

За два дні у Ємені в результаті збройних зіткнень загинули 13 осіб

У Ємені протягом останніх двох днів 13 людей загинули й щонайменше 70 дістали поранення в результаті збройних зіткнень у провінціях Аден і Аб’ян.

Про це інформує “Укрінформ”.

Це на брифінгу 29 серпня заявив офіційний представник Генерального секретаря ООН Стефан Дюжаррік.

«Лише протягом останніх двох днів у Ємені, а саме в провінціях Аден та Аб’ян, внаслідок збройних сутичок загинули 13 осіб і не менше 70-ти дістали поранення. В самому місті Аден вулиці порожні, а аеропорт тимчасово припинив роботу», — сказав він.

За словами Дюжарріка, цього року план гуманітарної допомоги Ємену передбачає виділення 4,2 млрд доларів США, але поки що зібрано лише 34% від цієї суми. Він заявив, що заходи спрямовані на підтримку більш ніж 20 млн єменців, за яких половина цілком покладаються на гуманітарну допомогу для задоволення базових потреб.

Представник Генсека заявив, що якщо зобов’язання щодо пожертв не виконають найближчим часом, 22 основні програми можуть закрити протягом кількох тижнів.

Як відомо, Ємен переживає найсерйознішу у світі гуманітарну кризу. Фактично, мільйони єменців уже тривалий час перебувають під загрозою голодної смерті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: