14:37, 01 Грудня 2018

За добу прикордонники не впустили до України майже 100 росіян

Минулої доби — 30 грудня — Держприкордонна служба не дозволила перетнути український кордон майже 100 російським громадянам, у відповідь Росія не пропустила через свій кордон близько 40 українців.

Про це в коментарі “Укрінформу” повідомив керівник прес-служби Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

“Протягом 30 грудня 2018 року на кордоні з Росією в Україну не було пропущено майже 100 російських громадян. Переважна кількість із них не змогла підтвердити мету своєї поїздки, частина не мала належних документів для перетину українського кордону, також були такі, що перевершили термін перебування у нашій державі. Усім їм відмовили у в’їзді в Україну”, — зазначив Демченко.

За його словами, Росія у відповідь вдалася до заборони в’їзду українців.

“Росія звинуватила вчора Україну в тому, що не пускають російських громадян, заявивши, що начебто не здійснюватиме дзеркальних дій. Однак за минулу добу також не пустили майже 40 українців. Два дні тому росіяни не пропустили 20 наших співвітчизників на свою територію”, — повідомив Демченко.

Як повідомляв “Укрінформ”, 30 листопада голова Державної прикордонної служби Петро Цигикал заявив, що Україна обмежила в’їзд на свою територію чоловікам —громадянам Російської Федерації віком від 16 до 60 років.

Прикордонні кораблі Російської Федерації 25 листопада вчинили агресивні дії проти українських кораблів, які здійснювали плановий перехід з порту Одеса до порту Маріуполь. Спецпризначенці Росії обстріляли й захопили три українські кораблі у Керченській протоці та 24 моряків.

Верховна Рада 26 листопада ухвалила закон, яким затвердила указ Президента України про введення воєнного стану на 30 днів у 10 областях у зв’язку з агресією Росії в Керченській протоці.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: