16:38, 22 Березня 2022

За добу на Волині прийняли понад дві тисячі переселенців

Минулої доби Волинь прийняла понад  дві тисячі внутрішніх переселенців та розгорнула ще 11 тисяч місць для поселення: підсумки роботи Координаційного центру при Волинській ОВА за минулу добу.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

21 березня гуманітарні хаби Волині:

Прийняли та розсортували чотири вантажних автомобілі та три мікроавтобуси з гуманітарною допомогою загальною вагою 100 тонн. Надійшли: продукти харчування, в тому числі готова продукція від волонтерів, побутова хімія, засоби гігієни, цивільний одяг.

Відправили два транші допомоги військовим формуванням: сучасні кишенькові та налобні ліхтарі, пристрої для заряду електричних акумуляторів, спальні мішки, каремати, павербанки, військовий та камуфляжний одяг, термобілизну.

Спрямували три медичних вантажі до Броварів та двох військових частин. Окрім того, забезпечили засобами дезінфекції медустанови області.

Підготували до відправки: продукти харчування – 10 палет; картопля – 6 палет; засоби гігієни – 5 палет; одяг, взуття – 4 палет; вода питна – 4 палет.

Минулої доби Волинь прийняла понад дві тисячі внутрішніх переселенців.

Наразі в області розгорнули ще 11 тисяч місць для вимушено евакуйованих осіб.

Якщо ви потребуєте поселення внаслідок термінової евакуації або можете надати такі місця, звертайтеся за номерами телефонів: 066 657 09 15; (0332) 778 211.

21 березня колцентр Координаційного центру при Волинській ОВА опрацював 33 звернення.

Волиняни пропонували житло для переселенців, послуги перекладача, кухаря волонтерів.

Актуальною залишається потреба здійснення пасажирських перевезень по території України та за кордоном.

Окрім того,  є потреба з надання одягу, житла та їжі внутрішньо переміщеним особам з Чернігівської, Сумської областей та міста Волновахи.

Надійшли і скарги на окремі АЗС з одночасним клопотанням стабілізувати ціни на пальне. Також надавалися консультації та роз’яснення громадянам із соціальних, юридичних, психологічних, організаційних питань.

Всього, станом на 21 березня, надійшло 1072, з яких 82 % виконали.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: