10:40, 19 Січня 2021

З якими питаннями зверталися ковельчани до міського голови

Міський голова Ігор Чайка провів прийом громадян.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

18 січня міський голова Ігор Чайка провів прийом громадян, на який прийшло понад двадцять людей.

Для надання ковельчанам роз’яснень до спілкування також долучилися фахівці структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради.

Кілька звернень стосувалися надання соціальної допомоги. За словами начальника управління соціального захисту Софії Сагаль, проблеми, які піднімали відвідувачі, раніше розглядались на комісіях з питань соціального захисту. На сьогодні вони врегульовані чинним законодавством, яке не дозволяє призначати допомогу малозабезпеченим сім’ям, якщо у їх власності є два житла.

Було і колективне звернення від мешканців будинку, що на Незалежності, 61. Вони не згідні, що на їхній прибудинковій території розміщений кіоск. Вони вважають, що він не дозволяє розширити дитячий майданчик. З цим вони приходять до влади з 2008 року.

Начальник відділу архітектури Людмила Мурай повідомила, що на підставі рішення суду договір з власником цієї малої архітектурної форми продовжено на 10 років. Втім, уже є рішення міської ради про згоду на укладання договору про встановлення особистого строкового сервітуту на розміщення цієї тимчасової споруди на розі вулиць Грушевського та Міцкевича. Зараз виготовляється відповідна документація. Після її затвердження сесією і мають перенести цей МАФ.

Міський голова запевнив, що це питання візьме на особистий контроль, адже конфлікт, який триває понад 10 років, має бути вичерпаним.

Чимало звернень стосувалось житлових, земельних, комунальних питань, благоустрою міста. Була і пропозиція щодо відзначення 30-річного ювілею МЦ ”Спорт для всіх”.

Усі звернення вивчать управління  та відділи виконавчого комітету міської ради. Кожен заявник у визначений законодавством термін отримає відповідь.

Особистий прийом громадян міський голова Ігор Чайка здійснюватиме кожен перший і третій понеділок місяця за попереднім записом. Він проводиться напередодні у п’ятницю з 8:00 до 12:00 год. в каб. 101, вул. Незалежності, 73 (тел. 6-17-35).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: