09:41, 07 Вересня 2020

З якими країнами ЄС найбільше торгує Волинь

У поточному році країни ЄС залишаються ключовими торговельними партнерами області.

Обсяг експорту товарів до країн ЄС становив 220,2 млн .дол. США (78 % загального обсягу), імпорту – 370 млн. дол. (66 %). Найвагоміші експортно-імпортні операції здійснювались з Німеччиною, Польщею, Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії, Нідерландами, Литвою та Угорщиною.

До основних товарних категорій експорту в ЄС належать машини, обладнання та механізми; електротехнічне обладнання, деревина і вироби з деревини, меблі, текстильні матеріали та текстильні вироби, продукти рослинного походження. В імпорті – засоби наземного транспорту, крім залізничного, палива мінеральні; нафта і продукти її перегонки, електротехнічне обладнання, пластмаси, полімерні матеріали, каучук, гума, механічні пристрої, живі тварини; продукти тваринного походження.

Партнерам з країн ЄС надали послуг на суму 40,5 млн. дол., або 95,4 % загального обсягу експорту, отримали – на 12,3 млн. дол. (88,8 %).

Найбільше експортували послуг до Австрії, Німеччини, Польщі, імпортували – з Польщі, Німеччини, Болгарії та Швеції.

Підприємства області надавали послуги з переробки матеріальних ресурсів, транспортні, ділові та з будівництва, отримували – послуги, пов’язані з подорожами, ділові, транспортні, з ремонту та технічного обслуговування, роялті та інші послуги, пов’язані з використанням інтелектуальної власності.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: