13:08, 11 Липня 2021

З якими країнами найбільше торгує Волинь

Експорт товарів у січні-квітні становив 235,9 млн. дол. США, імпорт – 500,7 млн. дол. Порівняно із січнем-квітнем 2020 року обсяги експорту збільшилися на 20,2 %, імпорту – на 26,8 %. Від’ємне сальдо дорівнювало 264,8 млн. дол.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Волинській області.

У загальному обсязі експорту товарів переважали машини, обладнання та механізми; електротехнічне обладнання, недорогоцінні метали та вироби з них, пластмаси, полімерні матеріали, деревина і вироби з деревини, меблі, текстильні матеріали та вироби, продукти рослинного походження, живі тварини; продукти тваринного походження, готові харчові продукти.

Основу товарної структури імпорту складали палива мінеральні; нафта і продукти її перегонки, засоби наземного транспорту, крім залізничного, машини, обладнання та механізми; електротехнічне обладнання, недорогоцінні метали та вироби з них, пластмаси, полімерні матеріали, каучук, гума, продукція хімічної та пов’язаної з нею галузей промисловості, текстильні матеріали та вироби, живі тварини; продукти тваринного походження.

Основними партнерами в експортно-імпортних операціях були країни Європейського Союзу (ЄС), на які припадало 66,7 % загального обсягу експорту та 61,1 % імпорту товарів.

Серед країн ЄС значними були обсяги торговельних операцій з Німеччиною, Польщею, Нідерландами, Угорщиною, Литвою та Італією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: