08:43, 31 Травня 2022

З Волині військовим на передову передали аптечки

Спільними зусиллями голови Волиньради Григорія Недопада, одного із обласних комунальних навчальних закладів та волонтерів укомплектували чергову партію індивідуальних аптечок.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Сотню таких медичних комплектів індивідуального захисту 30 травня передали одному з підрозділів ЗСУ, що виконує бойові завдання у найгарячіших точках фронту.

«Наразі нам вдалося закрити першочергове прохання, із яким до нас звернулися волонтери, що опікуються певним військовим формуванням. Найближчим часом ці індивідуальні аптечки першої допомоги поїдуть на передову. Але я дуже сподіваюся, що вони не знадобляться нашим захисникам», – наголосив Григорій Недопад.

Директорка комунального закладу розповіла, що при формуванні аптечок врахована кожна деталь від зручності футляра до вмісту ліків та інструментів, адже кожна аптечка – це про збереження життя.

«Ми формуємо аптечки власними силами, необхідні медикаменти отримуємо за сприяння міжнародних донорських організацій – наших партнерів та друзів. Вміст аптечок сформували за стандартами НАТО і включає засоби для зупинки кровотечі (турнікети), перев’язувальні пакети, нетравматичні ножиці для розрізання одягу і взуття, набір медикаментів при пораненні, а також додаємо знеболювальні та протизапальні препарати», – розповіла вона.

Григорій Недопад також зауважив, що обласна рада працює над забезпеченням й інших потреб військових, серед яких – автотранспорт, тепловізори, сухпайки та різноманітна амуніція.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: