15:59, 17 Січня 2022

З офіційних доходів волинян до бюджету сплатили понад 5,6 мільярда гривень ПДФО

За підсумками  2021 року з легальних  доходів волинян до бюджетів сплатили 5,651 мільярда гривень ПДФО.

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Це на 22,5 %більше, ніж у 2020 році.

Із загальної суми сплаченого ПДФО в області понад 1,4 мільярда гривень спрямували до держбюджету. Решта суми, а це  понад 4,2 мільярда гривень,  – дохід місцевих бюджетів.

«Очевидно, що створені офіційні робочі місця гарантують стабільні бюджетні надходження громадам. Тому пріоритетне завдання для лідерів місцевого самоврядування у новому фінансовому році – дбати в межах компетенції про легалізацію трудових відносин та держреєстрацію бізнес-проектів», – зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Водночас у податковій службі краю акцентують увагу працедавців на важливості суворого дотримання вимог трудового і податкового законодавства.

«Варто відзначити відповідальне ставлення до виконанням своїх зобов’язань більшістю волинських працедавців. Щодо бізнесменів, які намагаються мінімізувати податки шляхом використання нелегальних працівників, то спільно з органами місцевої влади маємо вжити весь комплекс заходів задля дотримання вимог закону у сфері трудових відносин», – наголошує Світлана Савчук.

Усім, хто раніше отримував доходи  без сплати податків, у Головному управлінні ДПС у Волинській області  радять скористатися правом на одноразове добровільне декларування.

«Одноразове добровільне декларування – це можливість законно і цивілізовано легалізувати кошти і майно, що були приховані від оподаткування. Громадяни, які задекларують свої активи і сплатять збір з одноразового добровільного декларування, звільняються від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності за несплату податків», – підкреслила  Світлана Савчук.

Отож, щоб скористатися правом на податкову амністію  до 1 вересня 2022 року потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати декларацію, згодом сплатити передбачений спеціальний збір.  Про те, як це зробити правильно,  – детальна інформація в банері «Одноразове добровільне декларування».

Нагадують, що збір з одноразового (спеціального) добровільного декларування – це одноразовий обов’язковий платіж, розмір якого самостійно розраховується декларантом з вартості належних йому активів з урахуванням ставок такого збору та відображається ним в одноразовій (спеціальній) добровільній декларації.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: