17:02, 27 Липня 2020

З нагоди Дня міста у Володимирі-Волинському привітали почесних громадян

За активну життєву та громадянську позицію, підвищення авторитету міста грошові винагороди почесним громадянам Володимира-Волинського вручила керуюча справами виконавчого комітету міської ради Ірина Ліщук.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

1032-річчя Володимира – це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями та славною історією. Усі досягнення, якими багатий Володимир-Волинський, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців.

Прикладом безкорисного служіння місту, змінюючи своєю працею кожен день життя на краще, є його почесні громадяни.

У цей святковий день Ірина Ліщук привітала заслуженого майстра народної творчості України, світового рекордсмена Анатолія Бойка, заслуженого діяча мистецтв Сергія Шишкіна та краєзнавця Ярослава Царука. Вона бажала усім продовжувати плідну працю заради розвитку Володимира-Волинського, а ще добробуту, миру та здоров’я.

Від імені виконавчого комітету та від себе особисто Ірина Ліщук висловила слова щирої вдячності за любов та вірність рідному Володимиру. А під час спілкування неодноразово звучала думка про те, що лише спільними зусиллями ми маємо творити місто заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: