13:04, 27 Вересня 2022

З міського бюджету Луцька нададуть субвенцію обласному для ремонту території біля моргу

Міський голова Ігор Поліщук під час розширеної наради звернув увагу на публікації у соціальних мережах та ЗМІ щодо незадовільного стану дорожнього покриття біля приміщення Волинського обласного бюро судово-медичної експертизи на вулиці Стефаника. Сюди привозять наших Героїв, які загинули, захищаючи Україну від російського вторгнення.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

“Заїзд там аварійний. Департамент ЖКГ зробив там підсипку і тепер ям великих нема. Але там необхідно зробити капітальний ремонт, щоб не було калюж. Необхідно визначити суму для проведення цих робіт. Це приміщення і території перебувають в обласній комунальній власності”,  – зауважив він та доручив директору департаменту ЖКГ Миколі Осіюку подати у департамент фінансів, бюджету та аудиту суму, яку необхідно буде передбачити на цей ремонт.

Міський голова зазначив, що завтра на сесії міської ради ці кошти виділять як субвенцію для Волинської обласної ради для проведення капітального ремонту заїзду до обласного бюро судово-медичної експертизи на вулиці Стефаника, якщо у них нема на це коштів. За його словами, можливо це буде на умовах співфінансування, але це питання має бути вирішене.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: