13:07, 18 Січня 2018

З легальних доходів волинян бюджети поповнились майже на три мільярди гривень

У 2017 році з легальних доходів волинян до бюджетів сплачено 2,8 мільярда гривень податку на доходи фізичних осіб. Це на 47,6 % більше проти попереднього фінансового року.

Про це повідомляє ГУ ДФС у Волинській області.

«Із загальної суми сплаченого ПДФО 2,1 мільярда отримали місцеві бюджети. Таким чином, саме податок на доходи фізичних осіб без жодного перебільшення значною мірою забезпечує фінансову самостійність та стабільність громад», – зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що успіх у мобілізації надходжень з ПДФО до бюджетів першочергово залежить від відповідальності працедавців, котрих закон зобов’язує нараховувати і сплачувати цей податок.

«Завдяки підвищенню стандартів в оплаті праці та переконливим ознакам оздоровлення економіки можна прогнозувати стабільні надходження ПДФО , але лише за умови безумовного дотримання вимог щодо легальної та повної оплати праці. Тому спільна робота усіх гілок влади у напрямку детінізації ринку праці залишається нашим пріоритетом у нинішньому році», – наголосила Світлана Савчук.

Окрім того, додаткові надходження ПДФО до бюджету на Волині очікують в рамках деклараційної кампанії.

«Завдяки волинським декларантам щорічно бюджети області отримують додаткові кошти на вирішення соціально-економічних питань. Зарошуємо всіх волинян, котрі в минулому році отримали доходи, з яких не було сплачено податки, завітати до Центрів обслуговування платників, що діють при державних податкових інспекціях та їх відділеннях, і подати декларацію про отримані у 2017 році доходи.  Подання декларації про доходи –  відповідальний крок справжнього громадянина країни, котрий піклується про її фінансову незалежність і самостійність», –  підсумувала Світлана Савчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: