20:19, 29 Грудня 2022

З Бахмута евакуювалися 90 % жителів

На Донеччині, у Бахмутській громаді, під обстрілами залишаються жити 8,7 тис. людей, евакуювалися понад 70 тис, або майже 90 %.

Про це у «Фейсбук» повідомив Бахмутський міський голова Олексій Рева.

«Попри складну безпекову ситуацію, евакуація жителів з Бахмуту продовжується. Майже 90 % мешканців Бахмутської громади, а це понад 70 тисяч осіб, вже переїхали до більш безпечних регіонів або тимчасово залишили територію України. Залишаються у громаді та живуть під постійними обстрілами 8700 бахмутян», – написав мер.

Він вкотре закликав людей евакуюватися та нагадав, що відповідно до рішення урядового Координаційного штабу з 2 січня обов’язкову евакуацію перенаправлять з Тернопільської до Черкаської області. Там людям нададуть безкоштовне житло у комунальних закладах та гуманітарну допомогу.

«Дуже складно жити далеко від дому, але ж у Бахмуті сьогодні немає безпечного місця», – наголосив Рева та нагадав телефон «гарячої лінії» для евакуації.

Як повідомлялося, російські військові постійно обстрілюють місто Бахмут на Донеччині, його інфраструктуру, яка вже більш ніж на 60 % частково або повністю знищена.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: