21:14, 29 Серпня 2019

З Аваковим та без Мінагрополітики: Верховна Рада проголосувала за новий Кабмін

Новий склад уряду затвердили народні депутати Верховної Ради ІХ скликання під час першого засідання 29 серпня. Свої посади зберегли міністр оборони та міністр фінансів, водночас в новому уряді не буде Міністерства аграрної політики та продовольства, а також Міністерства інформаційної політики.

Нардепи призначили нових міністрів в уряд прем‘єра Олексія Гончарука.  Про це повідомляє «Українська правда».

Деталі: Віце-прем’єр із питань євроінтеграції – Дмитро Кулеба, дипломат та фахівець з комунікацій, представник України при Раді Європи.

Віце-прем’єр, міністр цифрової трансформації – Михайло Федоров, нині радник президента з цифровізації.

Міністр Кабінету міністрів – Дмитро Дубілет.

Міністр фінансів – Оксана Маркарова, яка й обіймала цю посаду донині.

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства – Тимофій Милованов, почесний президент Київської школи Економіки (KSE).

Міністр інфраструктури – Владислав Криклій.

Міністр енергетики та захисту довкілля – Олексій Оржель, обраний нардепом від «Слуги народу», раніше працював у енергетичній сфері.

Міністр оборони – Андрій Загороднюк, раніше призначений позаштатним радником Володимира Зеленського та членом наглядової ради «Укроборонпрому».

Міністр внутрішніх справ – Арсен Аваков, який очолював МВС останні 5 років.

Міністр закордонних справ – Вадим Пристайко, який поки суміщає посади представника України при НАТО та заступника глави ОПУ.

Міністр охорони здоров’я – Зоряна Скалецька (Черненко).

Міністр освіти – Ганна Новосад.

Міністр юстиції – Денис Малюська, №25 у списку «Слуги народу».

Міністр розвитку громад і територіїй – Альона Бабак.

Міністр соціальної політики – Юлія Соколовська.

Міністр культури, молоді та спорту – Володимир Бородянський, позаштатний радник президента, колишній директор холдингу StarLightMedia і колишній гендиректор телеканалу СТБ.

Міністр ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб – Оксана Коляда.

У новому уряді відбулося об’єднання низки відомств. Зокрема, Міністерства економіки і Міністерства аграрної політики та продовольства, Міністерства енергетики та Міністерства екології, Міністерства ветеранів і Міністерства тимчасово окупованих територій, Міністерства культури і Міністерства молоді та спорту. При цьому в уряді немає Міністерства інформаційної політики.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: