13:34, 24 Грудня 2021

З 25 грудня на площі Героїв у Володимирі працюватиме святковий ярмарок

21 грудня розглянули заявки підприємців, які виявили бажання здійснювати торгівлю на святковому ярмарку на території площі Героїв спеціально створеною комісією. До участі у конкурсі  зголосилось три підприємці.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Як зазначив  заступник міського голови Андрій Гудим: «Ми розуміємо, що бути першопрохідцями такої відповідальної справи,  на яку вже так давно очікують володимирчани, є відповідально і ризиковано. Багато підприємців висловили свою зацікавленість в участі у ярмарку, але… наступного року. Тому ми вдячні вам, дійсно першопрохідцям, що наважились на участь у ярмарку».

Отож, участь у святковому ярмарку  візьмуть:

ятка 1 – ФОП Артур Романюк, «Фемелі»,

ятка 2 – ФОП Вікторія Бондарук, «Пан Млинець»,

ятка 3 – ФОП Ірина Пчолкіна, «Старе місто».

Місце  розташування підприємців (зліва направо від КМЦ) визначили шляхом жеребкування. Відповідно до умов договору оренди торгівельної площі  підприємці мають  декоративно оздобити свої торгові точки, укласти  договори на вивіз сміття та на оплату використаної електроенергії.

На святковому ярмарку можна буде поласувати солодощами,  млинцями та варениками з різними начинками,  домашніми ковбасками, іншими смаколиками  та зігрітися гарячими напоями за помірними цінами.

Місце розташування цих торговельних майданчиків ретельно обиралось з огляду на кілька критеріїв:

центр міста, з таким розміщенням, щоб гармонійно доповнити лінію будівель та не дисонувати у загальній композиції;

розміщення яток під камерами відео нагляду задля безпеки підприємців та їх майна;

можливість підключення живлення, забезпечення музичного супроводу;

гарний огляд на ялинку та доступність головних святкових локацій.

Свою роботу ятки розпочнуть з суботи 25 грудня за гнучким графіком, орієнтовно з 10 ранку до 10 вечора, крім новорічної ночі, коли торгівля може здійснюватися усю ніч. Члени виконавчого комітету залишили за підприємцями право самостійно коригувати годину початку роботи торгової точки, залежно від погодних умов, попередньо проінформувавши про це потенційних покупців.

Запрошують містян і гостей міста уже завтра завітати на святковий ярмарок.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: