19:08, 17 Березня 2020

З 19 березня у Луцьку не курсуватиме громадський транспорт

Виконком розгляне проект рішення, що передбачає повне припинення курсування громадського транспорту у Луцьку.

Про це повідомив радник Луцького міського голови Ігор Поліщук у «Фейсбук».

«На завтрашнє засідання виконкому буде винесено проект рішення, згідно з яким з 19.03.2020 року буде повністю припинено курсування громадського транспорту в місті Луцьку.

Громадський транспорт, незважаючи на заходи по дезінфекції є одним із найбільших осередків розповсюдження коронавірусу.

Краще потерпіти незручності, тимчасово призупинити роботу й змінити її формат, аніж сотнями ховати лучан на кладовищах.

Обмеження щодо одночасної максимальної кількості пасажирів в транспорті контролювати буде неможливо, так як і наявність в пасажирів засобів захисту, намагання здійснювати такий контроль може призвести до сутичок пасажирів між собою та з водіями/контролерами.

Сьогодні нами була проведена нарада з керівництвом усіх лікувальних закладів, які працюють в місті щодо довезення лікарів, медсестер, іншого персоналу на місце роботи. Таке довезення буде забезпечуватися за рахунок місцевих бюджетів, а організовувати цю роботу буде управління транспорту міської ради.

Така ж робота проводиться з керівниками стратегічних комунальних підприємств, установ та організацій, які забезпечують щоденну життєдіяльність міста. Довіз працівників таких закладів буде здійснюватися силами відповідних підприємств, установ та організацій та коштом місцевих бюджетів.

Рекомендуємо власникам та керівникам підприємств, установ та організацій, фізичним особам-підприємцям продуктивно використати завтрашній день для організації роботи, завчасно подбати про довіз своїх працівників на роботу та змістити робочий графік зранку та ввечері з урахуванням необхідності більшої кількості часу, щоб дістатися працівникам на роботу.

Бережіть себе та своїх близьких.

Тільки разом справимося, переживемо складні часи й переможемо коронавірус!»,- пише посадовець.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: