19:51, 09 Вересня 2021

З 17 вересня розпочинається голосування за проекти громадського бюджету у Володимирі-Волинському

З 17 вересня розпочинається голосування за проекти громадського бюджету (бюджету участі), яке триватиме по 18 жовтня включно.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

До участі у голосуванні допустили 10 проектів, з них 5 великих проектів на суму 3,286 мільйона гривень та 5 малих проектів на суму 816,27 тисячі гривень. Загальний бюджет конкурсу на 2022 рік становить 2,655 мільйона, з яких на реалізацію великих проектів передбачили 1,858 мільйона та малих проектів 796,5 тисячі гривень.

Нагадаємо, що голосувати за проекти мають право громадяни України віком від 16 років, які зареєстровані та/або проживають на території Володимир-Волинської міської територіальної громади. Одна людина зможе підтримати одночасно 4 проекти – два великих та два малих.

Проголосувати можна на платформі “Громадський бюджет (бюджет участі) Володимир-Волинської міської територіальної громади” за посиланням одним з методів:

– з використанням ідентифікації через сервіс Bank ID: Ощадбанк, Приватбанк;

– через E-mail реєстрацію (внесення самостійно даних до Кабінету користувача та активацію кабінету після надходження підтвердження на пошту, з обов’язковим внесенням сканкопії паспортних даних);

– ЕЦП Приватбанку.

До уваги авторів проектів! Відповідно до п.9 розділу 7 “Положення про громадський бюджет (бюджет участі) Володимир-Волинської міської територіальної громади ” переможцями голосування є проекти, що набрали найбільшу кількість голосів за рейтинговою системою. Кількість голосів за проекти, що перемогли в голосуванні, не може бути меншою для малих проектів за 50 голосів, для великих проектів – за 100 голосів.

Більш детально з усіма проектами можна ознайомитись за посиланням.

Закликають жителів громади не бути байдужими та долучатися до голосування за проекти громадського бюджету!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: