13:33, 29 Жовтня 2020

Ювелірний бренд «SOVA» тепер і в Луцьку!*

1 листопада ювелірний дім “SOVA” відкривається в ТРЦ “ПортCity”.

Знайти острів “SOVA” можна відразу з правого боку від головного входу торгового центру. Тут буде представлена 21 колекція та дизайнерські колаборації “SOVA”, включаючи нову лінійку прикрас “TOKYO”. Площа торговельної точки становить 6 кв. м., острів виконаний у фірмовому стилі бренду.

«Ми давно помітили інтерес клієнтів з Волинської області до нашого бренду — прослідкувати це можна по відгукам та коментарям на сайті та соцмережах SOVA“. Тому вирішили, що наша 33-я локація має бути саме у Луцьку. Відкриття збігається з презентацією нової лінійки прикрас “TOKYO”, що поповнила колекцію “Мегаполіс”. І це чудовий привід завітати до нас у гості», — говорить директорка з маркетингу та продажів SOVA Анна Коваль.

На честь відкриття перші п’ять покупців отримають сертифікати номіналом 1000 грн, а для всіх інших відвідувачів до 7 листопада включно будуть діяти знижки до -50 %.

На цей момент в Україні працює 32 магазини ювелірного бренду “SOVA” у 12 областях: у Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Львові, Миколаєві, Ужгороді, Хмельницькому, Тернополі, Івано-Франківську, Запоріжжі та Херсоні.

“SOVA, jewelry house” – український ювелірний бренд-трендсетер, який відповідає світовим тенденціям.  Ідея формування ювелірного гардероба для сучасних дівчат виступає лейтмотивом у всіх колекціях ювелірного дому. Єдиний на українському ринку бренд, який колекційно підходить до запуску продуктів та демонструє сміливість, готовність до експериментів та свободу.

“SOVA” – це переосмислення класики, якісні та стильні прикраси, які можна змінювати кожен сезон, доповнюючи свої образи до будь-якої нагоди.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: