15:15, 05 Жовтня 2018

Юристи Волині відзначають своє професійне свято. ФОТО

5 жовтня у приміщенні Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбулися урочистості з нагоди Дня юриста.

Про це повідомляє прес-служба юстиції Волині.

Відкрив свято вітальним словом начальник Головного територіального управління юстиції у Волинській області Олег Тимченко, який відзначив, що основна мета професії юриста – встановлення справедливості та підвищення рівня правової культури й правосвідомості, зміцнення правових гарантій населення. Також із привітальним зверненням виступила заступник Міністра Іванна Смачило.

На святі звернулися із побажаннями для юристів голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко, Перший заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик, директор юридичного департаменту Луцької міської ради Наталія Юрченко.

Кращим юристам системи юстиції краю вручили відзнаки за сумлінну працю, високий професіоналізм, особисті досягнення у виконанні завдань, пов’язаних з розбудовою суверенної, демократичної, правової держави.

Під час привітання наголосили про співпрацю органів державної влади та органів юстиції, про вклад органів юстиції в розвиток правової держави та підняття авторитету права та закону.

День юриста – свято, яке об’єднує юристів різних сфер діяльності, котрі захищають права та свободи українського суспільства. Встановлене Указом Президента України у 1997 році це свято є проявом шани та поваги з боку держави до всіх, хто стоїть насторожі конституційних прав та свобод громадян, сприяє розбудові демократичної Української держави.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: