09:41, 13 Вересня 2022

Юннати Волині та Сілезії побраталися

Волинський обласний еколого-натуралістичний центр та Сілезьке регіональне відділення Товариства приятелів дітей підписали меморандум про співпрацю і реалізацію спільних проектів у сфері екології, охорони навколишнього середовища, позашкільної освіти.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Візит вихованців та педагогів обласної комунальної установи позашкільної освіти був здійснений на запрошення польської сторони. Волинська делегація детально ознайомилася з роботою польських колег, відвідавши початкові школи, реабілітаційні центри, терапевтичні майстерні, які працюють під егідою польського Товариства друзів дітей.

Керівник його Сілезького регіонального відділення Ян Вєсьолек зазначив, що в обох установ спільна мета – турбота про якість умов життя дитини, її всебічний розвиток, здоров’я, безпеку, рівні можливості, здоровий спосіб життя та екологічне виховання. Тож співпраця та обмін досвідом будуть обопільно корисними.

Заступниця керівника Волинського еколого-натуралістичного центру, голова освітньої комісії обласної ради Ольга Омелько також повідомила, що як депутатка Волиньради ініціювала зустріч з кількома мерами польських міст.

«Обговорили можливі напрямки подальшої  міжнародної співпраці в галузі освіти. Напрацювали пропозиції щодо реалізації спільних освітніх та екологічних проектів, обміну досвідом між представниками громад Волині та польськими партнерами», – зазначила вона.

Ольга Омелько розповіла, що з Президентом міста Свєнтохловіце Даніелем Бегером домовились про постачання гуманітарних вантажів для потреб військових, а також медичного обладнання для реабілітації поранених.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: