16:29, 11 Травня 2019

Юні волиняни здобули нагороди з велосипедного туризму на Кубку України

Юні туристи з Старовижівської об’єднаної територіальної громади захищають честь Волині на Кубку України серед юнаків з велосипедного туризму.

Про це інформує у мережі «Фейсбук» Волинський обласний Центр туризму, спорту та екскурсій.

Цими днями такі змагання всеукраїнського рівня відбуваються у м. Буча Київської області.

Спортсмени показали чудові результати в особистому заліку, адже жоден з них не залишився без медалей.

У комплексній дистанції серед дівчат не було рівних Олександрі Самчук, яка виборола 1 місце. На окремих дистанціях у “Велокросі” та “Фігурному водінні велосипеда” вона здобула срібні нагороди.

Відзначилась також Анна Іваницька — 3 місце на “Велокросі” та 3 місце на “Тріалі”. Також отримали бронзові нагороди — Катерина Білокур за дистанцію “Тріал” та на цій же дистанції серед хлопців бронза у Андрія Круглія.

Тренер команди Михайло Ященко вже має досвід перемог на Кубках та Чемпіонаті України 2017 року.