20:15, 29 Січня 2018

Юні волинські лісівники підгодовують птахів. ФОТО

Зима – складний період у житті птахів. Деякі пернаті відлітають у теплі та багаті кормом краї, а ті, які залишилися зимувати, потребують найбільшої допомоги. Незважаючи на те, що надворі все ще зберігається не досить низька температура, підгодівля зимових мешканців у цей період дуже важлива. Тому юні лісівники Маневицького шкільного лісництва вирішили вкотре допомогти пернатим друзям, власноруч виготовили та розвісили годівнички-«смаколики» на території Маневицького лісництва.

Про це повідомила прес-служба ДП «Маневицьке ЛГ».

«Отримуючи підгодівлю взимку, птахи звикають до місця, і навесні, можливо, зведуть на території вашого саду гнізда, або просто будуть повертатися сюди для полювання за комахами і додатковим харчуванням – тому важливо не лише змайструвати годівничку, а й постійно слідкувати за її вмістом», – розповідає керівник гуртка Ольга Медведюк.

Тому на сьогодні досить актуальним залишається питання збереження та примноження птахів. Охороняти потрібно не тільки рідкісних і зникаючих птахів, а й усіх птахів, у тому числі й тих, що є поряд з людиною (в місті, селищі, біля школи). Учні шкільного лісництва уже другий тиждень поспіль залучаються до виготовлення «міні-годівничок» та  підгодівлі птахів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: