13:34, 18 Серпня 2022

Юні ковельчани зібрали кошти на ремонт безпілотника

На зустріч з міським головою Ігорем Чайкою прийшли юні ковельчани. Хтось із них раніше займався футболом, хтось грав на фортепіано, малював, а зараз вони — волонтери. Семеро чудових дітей збирають кошти для нашої армії, продаючи власні іграшки.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Як розповідає бабуся одного хлопчика Любов Гузар, яка і допомагає дітворі, всі вони щодня летять на свій пост, аби тримати там оборону. Часто забувають про обід, не зважають на погоду, адже тепер мають надважливе завдання — допомагати нашим Збройним Силам. Кажуть, що більшість людей дуже схвалюють те, чим вони займаються. До речі, у стрічці «Фейсбук» діти стали уже місцевими героями. Їх фотографують, розповідають про них, захоплюються ними.

Ковельчани зібрали 13 тисяч гривень та 20 злотих. Гроші сьогодні передали Олексію, працівнику одного з волинських вишів. Йому нещодавно військові привезли збитий безпілотник ворога, який він з колегами ремонтуватиме. І для цього необхідно майже 30 тисяч гривень. Тож кошти ковельської дітвори використають  для того, аби цей апарат передати на службу українській армії.

Ігор Чайка подякував дітям, батькам, пані Любові за таку прекрасну роботу. І пообіцяв, що надалі вони підтримуватимуть ініціативу цих хлопчиків і дівчаток, які дуже хочуть працювати, так вони називають своє волонтерство.

“Дивлячись на таких дітей, як ви, розумієш, що у ворога ніяких шансів немає. Все буде Україна”, – сказав своїм гостям Ігор Чайка.

А також мер просить усіх підтримати дітей у їх благородній справі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: