19:45, 24 Грудня 2018

Єпископ Віталій Скомаровський вітає волинян з Різдвом Христовим

З привітанням з нагоди прийдешнього Різдва Христового звернувся до вірян ординарій Луцької дієцезії Віталій Скомаровський.

Різдвяне привітання єпископа оприлюднили на офіційному веб-сайті Луцької дієцезії.

«Любі Брати та Сестри у Христі!

Схиляючись перед таємницею Божої любові до людини, прагну поділитися з вами радістю Різдва Христового.

Бог у безмежному своєму милосерді зійшов з небес, став людиною, дав нам Самого Себе, щоб ми могли жити вічно. Тож нехай не покидає наших сердець надія, принесена нам Христом, Месією, Котрий прийшов врятувати нас з мороку гріха, хай стане провідною зіркою над Вифлеємом нашого життя.

Теплий, родинний дух свята Різдва Спасителя нехай наповнить наші душі й оселі, хай Боже Дитя знайде прихисток у кожній сім’ї, кожному домі, нехай нас переповнює торжество Життя!

Усякий біль та смуток довірмо Його люблячому Серцю. Усе, що здається неможливим, безнадійним, віддаймо Його мудрим, добрим рукам. Увесь світ, його рани, війни, нашу Батьківщину, наші родини, брак порозуміння, прощення, прагнення миру у світі й у нас самих – віддаймо Його милосердному Провидінню.

Нехай нас огорне присутність цієї незвичайної Малої Дитини, Котра відкрила нам незбагненні, вражаючі риси Бога, Його покірну любов до нас, щиру, просту й беззахисну, а разом з тим – могутню й сильну, здатну змінювати серця. Нехай світло, принесене Немовлям Ісусом, осяює наше життя, наповнює його миром, чинить нас здатними до добра та євангельського свідчення любові.

З пастирським благословенням Єпископ Віталій Скомаровський, Ординарій Луцької дієцезії.

Різдво Христове, 2018 року Господнього»,  – йдеться у привітанні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: