15:14, 30 Травня 2019

Єпископ Нафанаїл освятив тимчасой храм. ФОТО

30 травня 2019 року, керуючий Волинською єпархією УПЦ МП освятив тимчасовий храм святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова та очолив першу Божественну літургію.

Про це повідомляє прес-служба єпархії.

Його співслужили благочинний Луцького кафедрального округу, протоієрей Вадим Лебедь, настоятель Свято-Покровського храму, архімандрит Афанасій (Герман), завідуючий канцелярією єпархії, архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель новоосвяченого тимчасового храму і духівник молодіжного об’єднання “Ставрос”, протоієрей Іоанн Піпаш та клірики Волинської єпархії УПЦ МП.

“Наприкінці богослужіння архіпастир звернувся до усіх присутніх зі словом проповіді, в якій наголосив на великому подвигу, не просто захищати, але й розбудовувати Христову церкву у цей нелегкий час випробувань та фактичних гонінь”, – йдеться у повідомленні.

Процитувавши євангельську розмову Христа з самарянкою, єпископ Нафанаїл підкреслив, що збуваються слова Господні про те, що настав момент, коли істино поклонятись Богові люди будуть на будь-якому місці, головне, щоб це поклоніння було у дусі й істинні. Також, архіпастир побажав настоятелю та громаді, щоб у новоосвяченому тимчасовому храмі постійно лунала молитва, звершувалась Божественна літургія та проповідувалось слово Божої істини.

У свою чергу, протоієрей Іоанн Піпаш подякував єпископу за архіпастирське благословення, за звершення Божественної літургії, великі слова побажань та попрохав архієрея завжди згадувати громаду апостола Іоанна Богослова у своїх молитвах і підтримувати мудрими настановами.

У тимчасовому храмі святого апостола Іоанна Богослова буде розміщуватись та звершувати свою діяльність молодіжне православне об’єднання “Ставрос”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: