13:26, 12 Червня 2020

Яскравий та сучасний: у луцькій школі оновили фасад

У Луцьку не припиняють ремонтні роботи навчальних закладів міста, що проводять за програмою НЕФКО. Одним із об’єктів, де проводять комплексні заходи із термомодернізації та енергозбереження стала загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25.

Про це інформують на сайті Луцькради.

Відтак сьогодні, 12 червня, радник міського голови Ігор Поліщук, заступник міського голови Ірина Чебелюк, начальник управління освіти Зіновія Лещенко та начальник управління капітального будівництва Леонід Карабан проінспектували закінчення робіт.

Капітального ремонту зазнав дах школи. Усі роботи здійснили за сучасними технологіями, утеплили мінеральною ватою, а на покрівлю використали спеціалізовану мембрану.

Окрім того, було замінили вікна та двері на енергоощадні, встановили ІТП. Також утеплили фасад, яскраві кольори якого ще довго даруватимуть навколишнім мешканцям позитивні емоції та вигідно вирізнятимуть школу серед інших багатоповерхових будинків.

“Ще одна школа нашого міста стане окрасою свого мікрорайону. А окрім естетичних змін, буде й хороший практичний ефект, оскільки впроваджені заходи дозволять економити 40-50 % на енергоносіях із міського бюджету. Раніше тут встановили також індивідуальний тепловий пункт. Чудово, що вдається охопити все більше шкіл таким капітальним ремонтом. Гадаю, що з початком навчального року діти та батьки із задоволенням повернуться до навчання у яскравій та затишній школі”, — розповів Ігор Поліщук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: