10:38, 11 Січня 2020

Який вигляд мають дороги та вулиці Ковеля після ремонту

Роботи, що покращують якість доріг у Ковелі, розпочалися ще в лютому минулого року.


Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.

Це стало можливим завдяки тому, що завчасно підготували проєктно-кошторисну документацію.

Найперше завершили капітальний ремонт вулиці Тимошенка, де розпочали ще 2018. Дорогу там заасфальтували, проклали тротуари,  впорядкували узбіччя, але надважливо, що там здійснили водовідведення.

Часто роботи на одному об’єкті проводяться у кілька етапів. Зокрема, це стосується і  вулиці Мічуріна.

Зокрема, у 2018 тут провели водовідведення, спланували першу чергу будівництва.  Для реконструкції  дорожнього полотна та влаштування тротуарів обрали бруківку. Цей матеріал стає все більш популярним, що цілком виправдано. Адже він має ряд переваг у порівнянні з іншими видами покриттів — довговічність, не затримує опадів, престижний вигляд. Крім цього, бруківка при будівництві доріг не вимагає використання спеціальної великогабаритної техніки.
Торік здійснили будівництво першої черги – від вулиці Театральної до прибудинкових територій  та другої — до дитсадка №3. З міського бюджету використали 1 мільйон 420 тисяч гривень. У 2020 році роботи на цьому об’єкті продовжать.
Подібним шляхом також пішли, ведучи  капітальний ремонт вулиці Симоненка, де роботи теж розпланували на три роки. Торік їх уже завершили.

Ця вулиця є стратегічною для другого Ковеля, адже там проходить чимало міських маршрутів. Крім того, там знаходиться два навчальних заклади — ЗЗСО №12 та ДНЗ №9.

Інакший вигляд має вулиця Олени Пчілки,  іншою стає Відродження.
Там збудували роздільну смугу, на якій встановили освітлення, змонтували турнікети. По обидві сторони з’явився тротуар з бруківки. Також передбачено доріжку і для велосипедистів.
На сьогодні оновили лише частину вулиці. Втім, у 2020 роботи продовжаться.
Торік й інші міські шляхи зазнали позитивних змін. Зокрема, капітально відремонтували вулицю Винниченка. У 2018 заасфальтували відрізок від Незалежності до Грушевського, у 2019 – покриття прокладено від Грушевського до Вітовського.
Минулий рік додав комфорту мешканцям й іншого мікрорайону.  Йдеться про вулицю 40 років Перемоги, де заасфальтували відрізок від НВК № 13 до Володимирської та  частину тротуару виклали бруківкою, облаштовано стоянки для транспорту. Крім цього,   тут  здійснили реконструкцію мереж водовідведення.
Цей об’єкт планують завершити в цьому році.Кошторисна вартість загалом —  6 мільйонів 790 тисяч гривень. Торік використали 4 мільйони 108 тисяч.

Приємні зміни стались і для  мешканців вулиці Дружби. У цій частині міста — приватна забудова. Помешкання зводились останніми роками і доїзду до них не було, особливо ранньою весною та восени. Тепер для тих, хто живе на цій вулиці, ця проблема залишиться в минулому. Тут здійснили виправлення профілю грейдером з підсипкою гравійно-щебеневою сумішшю.

На значній кількості вулиць другого Ковеля теж впродовж останніх років багато зробили для поліпшення якості доріг. Чимало шляхів були ґрунтовими з часу  забудови. Тепер на більшості з них проклали білощебеневе покриття.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: