14:47, 03 Вересня 2021

Який будинок краще — цегляний чи монолітний

У сучасному багатоквартирному будівництві є два кита: цегла і моноліт. З яких матеріалів буде кращий будинок пояснює менеджер з продажу житлової нерухомості “Атланта Нерухомість” Дмитро Хоміч.

Коротко по суті:

Цегла. Теплий, естетичний, традиційно-зрозумілий для масового клієнта матеріал. Стіни товсті –  навіть підвіконня можна використовувати з користю.

Зараз повністю з цегли будують все менше, оскільки це дорого і довго – заборонені слова для будь-якого забудовника.

Важливо. Цегляні стіни також можуть «продувати» і «пріти» – благо, будівельників з «нерівними» руками вистачає – як при муруванні стін, так і під час утеплення фасадів.

Моноліт. Міцний, швидкомонтований, уніфікований матеріал. І звучить престижно: «технологія втілює в бетоні будь-який розчерк архітектора». Враховуючи сучасні тенденції – у найближчій перспективі монолітно-каркасні конструкції будуть основою масового будівництва.

Щоправда, у сприйнятті споживача моноліт напряму асоціюється з колишніми панельними будинками – так, певні аналогії присутні, однак сучасний конструкт тепліший, міцніший і більш варіативний, у порівнянні з своїми предками.

Важливо. Вивчаючи можливість придбання житла у монолітно-каркасному будинку, потрібно звертати увагу на матеріал конструктивних перестінків – у сучасному будівництві практикують використання цегли, керамоблоку і газоблоку. Якщо перші два варіанти – гуд і однозначний плюс у карму забудовника, то газоблок має певні нюанси – тут і свої показники по теплопровідності, і, що більш суттєво – гірша звукоізоляція.

“Особиста порада: спробуйте намалювати собі концепт ідеальної квартири, де технічні характеристики майбутнього житла будуть займати вагоме місце. І – вперед, на пошуки ідеального житла. Або – просто зателефонуйте (067) 450-69-79(099) 450-69-79– наші фахівці підберуть Вам оптимальний варіант”, — зазначає експерт.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: