17:23, 14 Травня 2019

Яку Луцьку святкуватимуть День Європи. ПРОГРАМА

Традиційно у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи. Щороку структурні підрозділи Луцької міської ради організовують ряд заходів з цієї нагоди.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Про основні події у рамках проведення Дня Європи у Луцьку учасників оперативної наради поінформувала начальник управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Вікторія Гомонець.

За її словами, цьогоріч відзначення Дня Європи в Луцьку відбудеться у суботу, 18 травня.

Традиційно Луцьк відвідають делегації з партнерських та дружніх міст із-за кордону. Зголошені представники з міста Брест Республіки Білорусь, а також з міст Республіки Польща: Люблін, Жешув, Замость і з Бартошицького повіту.

Розпочнеться День Європи з Міжнародної інтелектуальної гри “EuroBrainGame-2019” — командного конкурсу знань про Європу та Європейський Союз. Початок заходу о 10:00, івент-хол центру “Passage Interdit”. Учні старших класів у змішаних командах змагатимуться у першості знань про ЄС, виконуючи завдання англійською мовою.

Заходи у Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки:

– 13:00–18:00 — пізнавально-розважальна програма «EuroFun»: виступи шкільних колективів, конкурси, розваги, майстерки, вікторини з подарунками (майданчик біля входу у парк).

– 12:00–18:00 — мистецька територія для дітей «Звуковий лабіринт «Музика вітру» (майданчик праворуч центральної алеї).

– 13:00–16:00 — «Кохання крізь віки» (“місток закоханих”): мистецький перформанс «для двох», квіткова фотозона.

– 14:00–17:00 — “Весняний ретро-променад” (алея парасольок): романтичні посиденьки в ретро-кав’ярні, прогулянки на човнах, велосипедах.

– 18:00–22:00 — DJ парад.

Заходи на Театральному майдані:

– 15:00–18:00 — виставка робіт учнів Луцької художньої школи “Європа в твоїх долонях”.

– 16:00–18:00 — майстер-класи “Дізнаємося про Польщу разом”.

– 18:00–19:30 — концерт камерної музики.

– 19:30–20:00 — музичний флешмоб “Європа — наш спільний дім”.

– 20:00–21:15 — концерт струнного квінтету «Vołosi» (Республіка Польща).

Палац культури міста Луцька:

– 11:30–19:00 — День Європейського кіно. Захід відбудеться за підтримки Польського інституту в Києві та Чеського центру в Києві.

Плануванням та організацією заходів Дня Європи займається організаційний комітет, до якого увійшли представники виконавчих органів міської ради: департамент культури, управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності, управління освіти, департамент сім’ї, молоді та спорту, управління туризму та промоції міста.

Заходи Дня Європи-2019 відбудуться за підтримки та сприяння Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку.

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт подякував Генеральному консульству Республіки Польща в Луцьку за активну участь в організації та проведенні заходів з нагоди Дня Європи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: