16:05, 29 Березня 2023

Яку криптовалюту вибрати для новачка*

Сьогодення сучасної людини – це прагнення фінансової незалежності, свободи вибору, швидкого збагачення. Саме тому останніми роками світ захопила «криптовалютна лихоманка».

Дуже важливо для новачка прискіпливо розібратися, що насправді являє собою криптовалюта та як обміняти tether з карткою моно для швидких та продуктивних транзакцій. По суті – це електронні гроші, які «крутяться» в мережі інтернет. Найпопулярнішою серед них є біткоїн. Зараз у світі налічується 2,3 тисячі видів криптовалюти, серед них найпоширенішими є Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), XRP, Namecoin (NMC).

Принципи криптовалюти

Для масової популяризації криптографічних грошей залучені різні фінансові проекти, які проводять безплатну або умовно-безплатну роздачу криптогрошей, найчастіше на умовах конкурсу, які називають аірдропи. Їх поділяють на декілька видів:

класичний – найпростіший, пов’язаний з виконанням примітивних дій, заробіток мінімальний;

користувацький – дозволяє заробити токени, тим хто користується деякими блокчейн-додатками;

для утримувачів криптогрошей – як заробіток тут може виступати безплатна роздача токенів для тримачів криптовалюти.

Напрямки криптовалюти

Від початку необхідно обрати стратегію роботи: або інвестиції, або торгівля. Перша ґрунтується на купівлі активів і їх довготривалому зберіганні, а друга – на короткостроковій спекуляції. Від вибраної стратегії залежить спосіб утримання цифрових грошей. Виділяють такі способи зберігання:

1. Для інвестицій підходить холодний гаманець, зберігаючи криптовалюту на комп’ютері чи флешці, таким чином нею не заволодіють сторонні особи, але недолік – неліквідність, бо бувають ситуації, коли треба швидко продати «монету», але треба час на переведення активів у торгову площину.

2. Для торгівлі цифровими грошима найкраще пасує біржа, де клієнт може в будь-який момент купити чи продати криптовалюту. Деякі з них дають можливість отримувати пасивний дохід від зберігання монет, але в такому разі є загроза злому чи крадіжки накопичень.

Головне питання: як перевести в готівку криптовалюту? Надійно обміняти tether не відвідуючи жодного відділення, скориставшись онлайн-обмінником, що гарантує безпеку і анонімність транзакцій. Всі операції захищаються спеціальним шрифтом, який унеможливлює витік інформації. Щоб обміняти tether з карткою моно треба зробити три маленькі кроки:

на сайті обмінника оформити заявку;

переказати фінанси на зазначені реквізити;

надати дані гаманця (біткоїн-адреса).

Торгівля цифровими грошима прибуткова, але ризикована справа. Тому розпочати треба з тренувального рахунку, щоб розібратися, зважити плюси та мінуси, при цьому не нехтувати самонавчанням.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: