15:01, 24 Квітня 2023

Якщо рф захопить Бахмут, він може стати плацдармом для наступу на два міста

Якщо росія захопить Бахмут, він може стати плацдармом для наступу на два великих міста, які вона давно прагне захопити в Донецькій області на сході України: Краматорськ та Слов’янськ.

Про це Президент України Володимир Зеленський заявив у інтерв’ю «Al Arabiya», передає «Укрінформ».

“Ми не можемо відмовитися від Бахмута, тому що це розширить фронт бойових дій і дасть російським військам і Вагнеру шанс захопити більше наших земель”, – сказав Зеленський.

Відповідаючи на запитання про ситуацію в Україні, Зеленський визнав, що вона складна, але підкреслив, що країна бореться і стає сильнішою.

“Я не можу описати ситуацію як хорошу, але ми боремося. Ми сильніші, ніж були рік тому”, – сказав він.

Президент України також нагадав, що українська армія готується до контрнаступу і висловив упевненість в його успіху.

Зеленський подякував союзникам за підтримку, але зазначив, що вони також підтримують себе, допомагаючи Україні.

“Правда полягає в тому, що росія не зупиниться на Україні, і це те, що зрозуміло кожному… Отже, наші союзники, підтримайте нас, тому що, перш за все, це дешева ціна, яку ви маєте заплатити, адже росія піде далі”,– сказав він, підкресливши, що президент росії володимир путін бореться за своє життя в Україні, а не за свою країну.

росіяни на території України перейшли в позиційну оборону, і єдині місця на фронті, де відбуваються їхні спроби наступу, – це Бахмут, а також спроба охопити з півночі Авдіївку та локальні бойові дії в Мар’їнці.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: